?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Cake pops'ai iš sausainių

 

Tikriausiai kiekvienai mamai pažįstama situacija: jau beveik mieganti atžalėlė keliauja į lovą ir staiga prisimena: "Oi, mama, rytoj į mokyklą reikia atsinešti raudonų vilnonių siūlų/dryžuoto vyniojamo popieriaus/tris senas pirštuotas pirštines!" ir t.t. ir pan. (sąrašą galėtų pratęsti kiekviena mama). Arba dar ekstremalesnis variantas, kai aukselis "praregi" prieš pat išeinant į mokyklą. Žinote tą jausmą, tiesa?

Šįkart viskas buvo ne taip baisu. Apie Kaziuko mugę mokykloje Ugnė prisiminė iš vakaro, iškart man grįžus iš darbo. Todėl beveik turėjau laiko pasiruošti. Teliko patikrinti virtuvės spinteles ir greitai ką nors sugalvoti. Prisipažinsiu, nieko įdomaus neradau... Tik maišelį trapių imbierinių sausainių - žvaigždučių, šokolado diskelių ir pabarstukų. Puiku! Sviesto šaldytuve visada yra, vadinasi,  bus CAKE POPS'ai!

CAKE POPS'AI IŠ SAUSAINIŲ
Išeiga - apie 20 vnt

200-300 g trapių sausainių
100 g kambario temperatūros sviesto
100 g šokolado diskelių glazūrai (dar ir liks skaniam šokoladiniam gėrimui :)
įvairių pabarstukų

 - Sausainius sutrupinti ir susmulkinti. Galima naudoti įvairias smulkinimo technikas, aš tiesiog giliame dubenyje nuoširdžiai pasidarbavau kočėlu.

 - Labai minkštą sviestą sumaišyti su sausainių trupiniais, turi gautis vientisa masė.

 - Masę padalinti į 20 dalių, suformuoti rutuliukus, sudėti ant padėklo ir įdėti  pusvalandžiui į šaldytuvą.

 - Į gerai susitingusius rutuliukus įsmeigti medinius pagaliukus.

 - Nedideliame inde ištirpdyti šokolado diskelius (aš naudojau šitą pienišką šokoladą). Tuomet virš indo su šokoladu šaukšteliu aplieti rutuliuką, atsargiai pastatyti į popierinę formelę ir papuošti pabarstukais. Papuoštus cake pops'us dar kartą palikti šaldytuve sustingti.

SKANAUS! IR ATMINKITE: NĖRA TOKIOS MOKYKLINĖS UŽDUOTIES, KURIOS NEGALĖTŲ ATLIKTI MAMA!

P.S. pasigirsiu: šitie gražuoliai mokyklos Kaziuko mugėje buvo išparduoti per nepilnas 10 minučių ir jaunoji pardavėja buvo labai laiminga :)

 

Posts from This Journal by “saldainiai” Tag

  • Moliūginiai ledai

    Praėjusiais metais ledų valgymo sezoną atidarėme naminiais varškės ledais, o šiemet sezono atidarymui - moliūginiai ledai! Labai…

  • Tinginys kitaip

    arba APIE FOJE, TINGINĮ IR ARABUS... Po kelių iš eilės dietinių receptų žadėjau kalorijų bombą. Prašom - štai ji!…

  • Saldainiai - sausainiai ant pagaliuko

    arba LOLLIPOP LOLLIPOP OH LOLLI LOLLI LOLLI... Kai tik pradėjau gaminti šituos saldainius (ar sausainius?), galvoje iškart ėmė…

Comments

( 2 comments — Leave a comment )
Lina Pačerinskienė
Mar. 22nd, 2017 08:26 pm (UTC)
Išsisaugojau šitą receptuką, ačiū - būtinai kepsiu, jums gavosi tikrai gražuoliukai cake-pops'iukai... Aš savo kol kas darželinukui sūnui Kaziuko mugei taip pat visada iškepu kažką skanaus/gražaus, smagu būna vaikui 😊
dailona
Mar. 24th, 2017 05:50 am (UTC)
Smagu būna ne tik vaikui, bet ir mamai :)
( 2 comments — Leave a comment )