?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Karšti sumuštiniai su pomidorais

 

Ar jūs mėgstate sumuštinius? Aš labai! Jei gyvenčiau viena, valgyčiau tik sumuštinius.

Dažnai pusryčiams arba vakarienei greitai pasigaminu štai tokį "drąsuolių" variantą. Vadinu "drąsuolių", nes jis su majonezu ir keptas mikrobangėje. Nebijote mikrobangės? Ir majonezo nesibaidote?! Tuomet pirmyn, bus labai paprasta ir skanu!

O mano VIRTUVĖS KINO SALĖJE šiandien filmas ŽVAIGŽDĖ ("Zvezda" 2014 m. Rusija/Kazachstanas).Labai nustebino šitas filmas. Didžiausias atradimas man buvo pagrindinio vaidmens atlikėja - Severija Janušauskaitė.

Prisipažinsiu, nesu šiuolaikinio lietuviško kino gerbėja. Sąžiningai bandžiau žiūrėti visus "madingus" naujus filmus, bet... Jau buvau pradėjusi galvoti, kad mūsų kino aktoriai gali tik nemokšiškai šaržuoti arba vaidinti emocijas. Bet Severija yra tikra Aktorė. Ji ne vaidina, ji išgyvena savo herojės likimą. Puikus, fantastiškas vaidmuo! Beje, filme yra ir kitų gerų lietuvių aktorių - Juozas Budraitis ir Arūnas Storpirštis. Ir dar skamba Alinos Orlovos muzika.

Reikėtų dar ką nors pasakyti apie filmą, bet geriau tiesiog pažiūrėkit ir patys viską suprasit. Gyvenimas yra keistas ir nelogiškas, bet yra kaip yra ir gyventi verta.
KARŠTI SUMUŠTINIAI SU POMIDORAIS

didelė juodos duonos riekė
didelis pomidoras
truputis majonezo
kieto sūrio
prieskoniai: naudojau štai šituos kiaušinių prieskonius.

 Duonos riekę aptepti majonezu, sudėti pomidoro riekeles, apibarstyti prieskoniais, ant viršaus patarkuoti sūrio ir dar kartą paskaninti prieskoniais. Kepti mikrobangėje 2-3 minutes, kol suminkštės pomidoras ir išsilydys sūris.

SKANAUS! NIEKO NEBIJOKITE, VALGYKITE SUMUŠTINIUS IR DŽIAUKITĖS GYVENIMU!

 

Posts from This Journal by “mikrobangė” Tag

  • Mikrobangėje keptas obuolys su šokoladu

    Šiandien dienotvarkėje du klausimai. Pirmas organizacinis, antras receptinis. 1. Organizacinis klausimas. Ar dėl retų įrašų, ar…

  • Duona skrudinimui

    Labai keistas receptas - negalėjau neišbandyti: duona, skirta skrudinimui (tostams), bet be miltų, be glitimo, dietinė, per 4 minutes ir…

Comments

( 2 comments — Leave a comment )
svetlana_4pl
Aug. 16th, 2017 06:28 am (UTC)
как красиво, аппетитно выглядит! супер!!!

а фильм такой не смотрела, спасибо )
вчера смотрела индийский фильм " Меня зовут Кхан" ,
фильм 10 года, очень впечатлил.
dailona
Aug. 16th, 2017 06:59 am (UTC)
Спасибо, Светлана! В суботу у меня будет день индийского кино :)
( 2 comments — Leave a comment )