Dailona (dailona) wrote,
Dailona
dailona

Mikrobangėje keptas obuolys su šokoladuŠiandien dienotvarkėje du klausimai. Pirmas organizacinis, antras receptinis.

1. Organizacinis klausimas.
Ar dėl retų įrašų, ar dėl elektomagnetinių audrų veikimo, žodžiu, dėl nežinomų priežasčių mano bloge nustojo veikti visi lankytojų skaitliukai. Taigi dabar aš neturiu žalio supratimo, skaito kas nors mano šitas rašliavas ar ne, lankosi mano bloge skaitytojai ar aš čia viena pati su savim bendrauju.
Iš vienos pusės, kaip ir nieko tokio, nes pagrindinis puslapio tikslas - kad pati neužmirščiau ir nepamesčiau išbandytų receptų. Iš kitos pusės, kaip ir norėtųsi žinoti, ar lankosi čia žmonės ir kaip dažnai. Žinote, čia kaip būti vienai namie ir tiksliai žinoti, kad niekas neateis, tada gali pusę dienos vaikščioti su pižama, plaukus susirišti taip, kad būtų patogu (į veidrodį geriau nežiūrėti) ir ieškant kokios smulkmenos drąsiai apversti namus aukštyn kojom. O jau kai žinai, kad kažkas turi nors trumpam užeiti, tai elgiesi kitaip ir negąsdini žmonių "namine" šukuosena.
Apie ką aš čia? Aaaa, apie skaitliukus ir lankytojus! Tai va, ryšium su aukščiau išdėstyta situacija, turiu prašymą blogo skaitytojams. Ypač tiems, kurie skaito pastoviai (būsiu optimistė ir tikėsiuos kad tokių yra :D ). Būčiau labai dėkinga, jei perskaitę receptą komentare brūkšteltumėte bent va taip "+" arba paspaustumėte po įrašu esančią širdutę. Taip sužinosiu, kad kažkas čia dar užsuka be manęs ir negalima slankioti su pižama beigi turėsiu daugiau motyvacijos neužmesti viso šito reikalo ilgam. Iš ankso nuoširdžiai dėkoju! O apie motyvacinius reikaliukus pašnekėsiu kitame įraše.

2.  Receptinis klausimas.
Pastovūs šito kampelio lankytojai (auuu, jūs egzistuojate?) žino apie mano meilę greitiems receptams. Šiandien bus rekordiškai trumpas ir greitas receptas! Ir dar desertas! Ir netgi beveik dietiškas! Ir dar jį galima pasigaminti darbe (su sąlyga, kad darbe yra mikrobangė) ir erzinti kolegas! Fantastika, tiesa? Bėkit susiraskit patį didžiausią obuolį, o aš tuo tarpu parašysiu receptą.

MIKROBANGĖJE KEPTAS OBUOLYS SU ŠOKOLADU

1 didelis obuolys
10 šokolado diskelių (naudoju šituos lydymui skirto šokolado diskelius: juodojo šokolado diskeliai, baltojo šokolado diskeliai ir pieniško šokolado diskeliai)
apibarstymui: cinamono, kakavos arba kerobo miltelių

 Obuolį nuplovėt? Ok. Tada pjaukit pusiau. Išimkit sėklas. Į duobutes įdėkit po 4-5 šokolado diskelius ir statykit lėkštę į mikrobangę 2-3 min. (kepimo laikas priklauso nuo mikrobangės galingumo). Apibarstykit visą gėrį cinamonu, kakava ar kerobu ir mėgaukitės skaniu nekaloringu desertu ir kolegų pavydu!

GERAS, A NE? :)
Tags: desertas, dietinis receptas, mikrobangė, obuoliai, plepu-plepu, receptas, užkandžiai, vaisiai, vegetariška
Subscribe

Posts from This Journal “mikrobangė” Tag

 • Karšti sumuštiniai su pomidorais

  Ar jūs mėgstate sumuštinius? Aš labai! Jei gyvenčiau viena, valgyčiau tik sumuštinius. Dažnai pusryčiams arba vakarienei…

 • Duona skrudinimui

  Labai keistas receptas - negalėjau neišbandyti: duona, skirta skrudinimui (tostams), bet be miltų, be glitimo, dietinė, per 4 minutes ir…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 19 comments